Špenát, cibule, hlávkový salát, řeřicha. Ke každé objednávce knihy Jak přežít konec civilizace aneb Cesta k soběstačnosti autorky Magdaleny Vožické nebo Rodinné hospodaření v měnícím se světě od Bena Falka Vám přisypeme i balení semínek. Voňavých, pikantních, chutných. A to není zdaleka vše!

2 knihy = časopis zdarma. Další dárek k nákupu knihy Jak přežít konec civilizace aneb Cesta k soběstačnosti nebo Rodinné hospodaření v měnícím se světě a jakékoli další knihy k tomu. K objednávce dvou knih přibalíme jedno starší číslo časopisu Zahrádkář nebo dvouměsíčníku Sedmá generace. Časopis Zahrádkář je nejoblíbenější hobby časopis o zahradě. Sedmá generace se věnuje tématům souvisejícím s udržitelností, životním prostředím, ekologií a aktuálními environmentálními výzvami.

Šetrnost

Najdete zde knihy udržitelné a k přírodě vstřícné. Tématy. Výrobou. Poselstvím.

Dostupnost

Veškeré vydané knihy máme skladem. Sami vám je zabalíme a v co nejkratším čase vyšleme na cestu k vám.

Zákaznická podpora

Udržitelně se stavíme i k pracovní době. Jsme tu pro vás ve dne na telefonu, emailu, Facebooku nebo Instagramu. V noci odpočíváme. 

Partnerství

Jsou vám témata BioBooks.cz blízká? Máte námět na knihu? Chcete zde prodávat svou publikaci? Pořádáte seminář? Kontaktujte nás. Jsme otevření spolupráci!